Oferta dla grup

Ośrodek Piękny Brzeg na Mazurach to idealne miejsce dla zorganizowania takich wydarzeń, jakimi są konferencje czy zjazdy integracyjne. Dysponujemy salą konferencyjną na 200 osób, wyposażoną w środki audiowizualne, która jest doskonałym miejscem na sympozja, seminaria, prelekcje, spotkania czy wykłady. Aby Państwu zapewnić wygodę: dysponujemy bazą noclegową na 160 miejsc z posiłkami kuchni regionalnej przygotowywanymi na miejscu.

Konferencje i szkolenia

Szkolenia

Znakomite miejsce do prowadzenia szkoleń, sympozjów czy seminariów. Sala konferencyjna, posiłki na miejscu to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody.

Integracja dla firm

piekny3

Integracja, team building? Piękny Brzeg to mnóstwo atrakcji: parasailing, waveboard, banan wodny, kajaki, rowery wodne i turystyczne, miejsce na ognisko i grill, boiska do siatkówki.

Wyjazdy grupowe

Oferta noclegowa na 160 miejsc w klimatycznych domkach z wyżywieniem w naszej tawernie, mnóstwo atrakcji, koncerty szantowe sprawiają, że nasz ośrodek jest idealnym miejscem dla grup.

Infrastruktura

Teran naszego ośrodka to 7,5 ha nieskażonej mazurskiej przyrody, znajdziesz na nim: tawernę serwującą dania kuchni lokalnej, port z kejami na 50 miejsc oraz nowiutkie sanitariaty. Wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych i turystycznych. Piaskową plażę, boiska: do koszykówki, siatkówki. Miejsce na ognisko / grilla, salę konferencyjną, łowiska wędkarskie.

Atrakcje

Nasza specjalność to szerokopojęta turystyka aktywna. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie od fanów sportów ekstremalnych (waveboard, skutery, motorówki, parasailing), aż po wypoczynek i relaksację (wycieczki kajakowe i rowerowe, kąpiele, spacery). Zapraszamy, więc wszystkich chcących poznać gościnność Naszego ośrodka, regionalną mazurką kuchnię, urokliwe miejsca czy po prostu odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Chcąc zapewnić Państwu wszystkie atrakcje zadbamy o najdrobniejszy szczegół.

Nocleg

Proponujemy noclegi w naszych komfortowych drewnianych domkach: dwu, cztero, sześcio osobowych oraz w domkach Traper – typu premium (sześcio osobowe). Domki są wpełni wyposażone: łazienka i aneks kuchenny.

Imprezy integracyjne

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaku!