Ośrodek & Port

Ośrodek Piękny Brzeg na Mazurach

Ośrodek wypoczynkowy Piękny Brzeg to idealne miejsce na urlop na MazurachNajwiększym atutem ośrodka jest jego położenie na wyniesionym brzegu jeziora Święcajty co zapewnia naszym gościom niepowtarzalny widok na jezioro, który można podziwiać wprost z tarasów domków letniskowychprzeznaczonych dla naszych gości. Ośrodek posiada ponad 400 metrów własnej linii brzegowej!

Jezioro Święcajty to jedno z najczystszych jezior w Polsce – I klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce położonego na północnym końcu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu Węgorzewa.

Ze względu na rozległe, łagodne i piaszczyste zejście do wody jest to idealne miejsce dla amatorów windsurfingu i pływania.

Powietrze, czysta woda licznych jezior i rzek, różnorodność krajobrazu polodowcowego i obfitość lasów, stwarzają doskonałe warunki także dla amatorów żeglarstwa, turystyki pieszej i rowerowej.

Ośrodek posiada:

• Miejsce wyznaczone do kąpieli z piaszczystą plażą
160 miejsc w domkach campingowych 6, 4 i 2 osobowych (w pełni wyposażonych: łazienka i aneks kuchenny)
• tawernę serwującą regionalną kuchnię z dwoma tarasami
port jachtowy z nowymi sanitariatami

Ponadto do dyspozycji gości:
Plac zabaw dla dzieci, boiska do siatkówki, miejsca ogniskowe, rowery turystyczne, rowery wodne, łodzie wędkarskie oraz kajaki.

Zobacz prezentację ośrodka