English EN Polish PL

Przyczepa HOBBY EXCLUSIVE 540

Cena 220 zł / przyczepa / doba
Przyczepa podróżna z zadbanym, funkcjonalnym i atrakcyjnym wnętrzem, przeznaczona dla maksymalnie czterech osób. Jej zaletą jest przestronność i praktyczne rozmieszczenie sypialni po przeciwnych stronach pojazdu.
Z przodu znajduje się łoże rozstawione na stałe. Ta strefa jest oddzielona od pozostałej części przyczepy drzwiami przesuwnymi oraz ścianką z zamykanymi półkami.

Tył kempingu zajmuje salonik w kształcie podkowy, mogący służyć także jako sypialnia, wystarczy tylko obniżyć stół i odpowiednio ułożyć poduszki. Pośrodku, na wprost drzwi wejściowych, między salonikiem a sypialnią, mieści się funkcjonalna kuchnia z lodówką, zlewozmywakiem, kuchenką gazową, szafkami cargo, półkami i szufladą. Górną przestrzeń zajmują obszerne szafki i półki wraz z oświetleniem. Wszystkie boczne okna wyposażone są w rolety przeciwsłoneczne z moskitierami. Podłoga jest pokryta wykładziną PCV, na którą można nałożyć dywaniki, znajdujące się w schowku.

Dla naszych gości udostępnione są sanitariaty z tyłu budynku recepcji (prysznice na automat wrzutowy).
W sezonie wakacyjnym rezerwacja przyczep: od soboty do soboty.

Informacje

 Maksymalnie 4 osoby
Zasilanie 12V i 230V
Przewód zasilający
Kuchenka gazowa
Umywalka
Lodówka z zamrażarką
Moskitiery
Klucz do podpór
Zlewozmywak
Rolety przeciwsłoneczne
Zasłonki
Przedsionek

Zapraszamy na mazury DO

OŚRODKA PIĘKNY BRZEG

zobacz więcej
© 2022 Ośrodek wypoczynkowy Piękny Brzeg - Domki letniskowe nad samym jeziorem
projektowanie i optymalizacja stron
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram