English EN Polish PL

Przyczepa HOBBY PRESTIGE 540 I

Cena 220 zł / przyczepa / doba
Przestronne wnętrze z dwoma funkcjonalnymi pomieszczeniami wypoczynkowymi, rozmieszczonymi po przeciwległych stronach pojazdu to niewątpliwie jedna z najpraktyczniejszych wersji kempingu. Przód zajmuje zamykana drzwiami przesuwnymi sypialnia z oddzielnymi łóżkami rozstawionymi na stałe z szafką pośrodku. 
Z tyłu mieszczą się siedziska w kształcie podkowy z obniżanym stołem, tworzące dodatkowe dwuosobowe miejsce noclegowe. Na wprost wejścia znajduje się kuchnia wyposażona w lodówkę z zamrażalnikiem, 3-palnikową kuchenkę gazową, zlewozmywak z pokrywami, stanowiącymi dodatkową powierzchnię roboczą. Dla naszych gości udostępnione są sanitariaty z tyłu budynku recepcji (prysznice na automat wrzutowy). W sezonie wakacyjnym rezerwacja przyczep: od soboty do soboty.

Górną przestrzeń pojazdu zajmują obszerne szafki z nastrojowym oświetleniem. Wszystkie boczne okna wyposażone są w rolety przeciwsłoneczne z moskitierami do ochrony przed owadami.

Dla naszych gości udostępnione są sanitariaty z tyłu budynku recepcji (prysznice na automat wrzutowy).
W sezonie wakacyjnym rezerwacja przyczep: od soboty do soboty.

Informacje

 Maksymalnie 4 osoby
Zasilanie 12V i 230V
Przewód zasilający
Kuchenka gazowa
Umywalka
Lodówka z zamrażarką
Moskitiery
Klucz do podpór
Zlewozmywak
Rolety przeciwsłoneczne
Zasłonki

Zapraszamy na mazury DO

OŚRODKA PIĘKNY BRZEG

zobacz więcej
© 2022 Ośrodek wypoczynkowy Piękny Brzeg - Domki letniskowe nad samym jeziorem
projektowanie i optymalizacja stron
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram