English EN Polish PL

DOMKI LETNISKOWE

Domek Leśny

8 OSÓB
435-870 zł

Dwupoziomowy, klimatyzowany domek Leśny. Na parterze znajduje się przestronny i wysoki na dwie kondygnacje pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras, łazienka z WC i dwie dwuosobowe sypialnie.
REZERWUJzobacz więcej

Domek Traper

DO 6 OSÓB
320-640 zł

Domki Traper (klimatyzowane / ogrzewane) - składają się z dwóch pokoi dwu osobowych, aneksu kuchennego i saloniku z rozkładaną sofą. Domki letniskowe przeznaczone są dla czterech-sześciu osób. Posiadają obszerne tarasy.
REZERWUJzobacz więcej

Domek 6-osobowy

DO 6 OSÓB
320-640 zł

Domki letniskowe sześcio osobowe składają się z trzech pokoi dwu osobowych – w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem oraz tarasu skierowanego na jezioro Święcajty – ekspozycja południowa – CZYLI SŁOŃCE PRZEZ CAŁY DZIEŃ!
REZERWUJzobacz więcej

Domek 4-osobowy

6 OSÓB
230-460 zł

Domki letniskowe cztero osobowe składają się z dwóch pokoi dwu osobowych łazienki z prysznicem oraz kuchni wyposażonej w lodówkę, czajnik elektryczny oraz talerze, sztućce.
REZERWUJzobacz więcej

Domek 2-osobowy

DO 2 OSÓB
175-350 zł

Domki letniskowe dwu osobowe składają się z łazienki z prysznicem oraz saloniku z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, czajnik elektryczny oraz talerze.
REZERWUJzobacz więcej
© 2022 Ośrodek wypoczynkowy Piękny Brzeg - Domki letniskowe nad samym jeziorem
projektowanie i optymalizacja stron
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram