English EN Polish PL

DOMKI LETNISKOWE

Domek Leśny

8 OSÓB
375-750 zł

Dwupoziomowy, klimatyzowany domek Leśny. Na parterze znajduje się przestronny i wysoki na dwie kondygnacje pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras, łazienka z WC i dwie dwuosobowe sypialnie.
REZERWUJzobacz więcej

Domek Traper

DO 6 OSÓB
275-550 zł

Domki Traper (klimatyzowane / ogrzewane) - składają się z dwóch pokoi dwu osobowych, aneksu kuchennego i saloniku z rozkładaną sofą. Domki letniskowe przeznaczone są dla czterech-sześciu osób. Posiadają obszerne tarasy.
REZERWUJzobacz więcej

Domek 6-osobowy

DO 6 OSÓB
275-550 zł

Domki letniskowe sześcio osobowe składają się z trzech pokoi dwu osobowych – w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem oraz tarasu skierowanego na jezioro Święcajty – ekspozycja południowa – CZYLI SŁOŃCE PRZEZ CAŁY DZIEŃ!
REZERWUJzobacz więcej

Domek 4-osobowy

6 OSÓB
200-400 zł

Domki letniskowe cztero osobowe składają się z dwóch pokoi dwu osobowych łazienki z prysznicem oraz kuchni wyposażonej w lodówkę, czajnik elektryczny oraz talerze, sztućce.
REZERWUJzobacz więcej

Domek 2-osobowy

DO 2 OSÓB
150-300 zł

Domki letniskowe dwu osobowe składają się z łazienki z prysznicem oraz saloniku z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, czajnik elektryczny oraz talerze.
REZERWUJzobacz więcej
przyczepa campingowa

Przyczepy stacjonarne

już od 220 zł


Oferujemy na wynajem stacjonarne przyczepy campingowe, położone przy samym jeziorze Święcajty (I klasa czystości) na terenie naszego ośrodka Piękny Brzeg. Wspaniałe warunki noclegowe oraz atrakcje w naszym ośrodku sprawiają, iż nasze przyczepy są świetną alternetywą dla domków letniskowych.
ZOBACZ OFERTĘzobacz więcej
© 2022 Ośrodek wypoczynkowy Piękny Brzeg - Domki letniskowe nad samym jeziorem
projektowanie i optymalizacja stron
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram