Skontaktuj się z nami

Piękny Brzeg - Ośrodek Wypoczynkowy
Węgorzewo
(nad jez. Święcajty), 11 - 600 Węgorzewo
tel. 570 95 55 44, e-mail: recepcja@pieknybrzeg.plPołożenie: Około 280 km od Warszawy, we wsch. części Mazur nad jeziorem Święcajty połączonym z Jeziorem Mamry.

PIĘKNY BRZEG SP. Z O.O.
ul. Heroldów 6, 01-991 Warszawa
nasze konto: PKO BP 88 1020 4753 0000 0002 0136 3928
Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacony zadatek w wysokości 30% kosztów pobytu. W notatce przelewu prosimy wpisać NAZWISKO, TERMIN, nr DOMKU. W przypadku rezygnacji z rezerwacji nie dokonujemy zwrotów opłaty rezerwacyjnej.

Przed rezerwacją prosimy zapoznać się z regulaminem ośrodka REGULAMIN

W OKRESIE OD PAŹDZIERNIKA DO MAJA REZERWACJE TELEFONICZNE PRZYJMUJEMY W GODZINACH OD 8.00 - 16.00

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Piękny Brzeg sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (01-991), przy ul. Heroldów 6. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 pkt f RODO). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.